Delen , , Google Plus , Pinterest ,

Afdruk

Geplaatst in:

Vanaf januari mobiel spreekuur wijkagenten Brabantpark

In principe hebben alle dorpen en wijken een wijkagent. De wijkagent is een ervaren politieagent, is veel aanwezig in de wijk en is goed op de hoogte van ontwikkelingen die hier plaatsvinden. Brabantpark heeft tegenwoordig twee wijkagenten, Willem Janssen en Erwin de Jongh. Zij kennen de mensen uit de wijk en weten of er bijvoorbeeld inbraken zijn geweest. Samen met collega’s proberen ze die te voorkomen. De wijkagenten overleggen ook regelmatig met gemeente, woningbouwverenigingen, scholen en wijkraad. Zo krijgen ze veel informatie over onze wijk en helpen ze onze wijk veiliger te maken.

 

Dat kunnen ze niet alleen. Hoe kunt u helpen?
U helpt uw wijkagenten door hun te vertellen wat u ziet en hoort. Valt u iets bijzonders op? Geef het dan door. En vanaf januari hoeft u niet meer naar het politiebureau om ze te ontmoeten. Iedere donderdagmiddag bent u tussen 13.00 en 14.00 uur namelijk van harte welkom tijdens het mobiele spreekuur op het Brabantplein. Wilt u iets bespreken of melden ga dan gewoon eens langs. Een leuk en veilig Brabantpark, dat maken we tenslotte samen. 
 
Contactgegevens Wijkagenten
Willem Janssen & Erwin de Jongh
 
Telefoonnummer: 0900 - 8844
Contactformulier: www.politie.nl
Twitter: @wa_bredazo01
Instagram: wijkagent_breda.zuid.oost
 
Vanaf januari 2016 iedere donderdagmiddag spreekuur tussen 13:00 uur en 14:00 uur op het Brabantplein in Breda